Poweriser - Siedmiomilowe Buty

1399.95 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie TakaPaka.pl ▶
Poweriser znany jest pod polskimi nazwami: Skaczące Szczudła lub Buty Siedmiomilowe
Ten gadżet, choć w tym wypadku to nie wiemy dokładnie, czy nie lepiej użyć określenia - urządzenie, to skaczące szczudła pozwalające biegać, chodzić, skakać i wykonywać inne ewolucje z dodaną mocą sprężyny.

Podobno wystarczy tylko kilka minut aby nauczyć się w nim chodzić, niewiele dłużej żeby biegać i skakać. Przy niewielkiej wprawie Poweriser pozwala skakać na ponad 2 metry w górę.

Oryginalny Poweriser wykonany jest z solidnych i wytrzymałych materiałów i posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Należy jedynie zachować zdrowy rozsądek, pamiętać o ochraniaczach i odpowiednim doborze szczudeł do wagi. Dostępne są modele dla osób ważących od 30 do 120kg.

Więcej informacji na temat tych skaczących szczudeł, modele, ceny i specyfikacja dostępne są w sklepie (link wyżej)

Dla kogo na prezent: dla starszych dzieci i dorosłych, tak dziewcząt, kobiet jaki i chłopców i mężczyzn z odpowiednią kondycją fizyczną lubiących nietypowe sporty i aktywność fizyczną.

Tagi: wakacje, wypoczynek, sport
 
Podobne produkty:
79.00zł
Ręcznik sportowy Szybkoschnący Dr. Bacty
Ręczniki szybkoschnące to wspaniały prezent dla wszystkich sportowców i turystów. Schną 10x szybciej niż zwykłe i wchłaniają 3 x więcej wody.
89.95zł
Gra na Prezent - Crossbocia
Gra crossbocia to prawie klasyczne bule z tą różnicą, że kule zrobione są materiału wypełnionego miękkimi granulkami.
39.95zł
Solarny Prysznic Turystyczny 15L
Prysznic solarny to idealny prezent dla turysty biwakowicza (szczególnie dla biwakowiczów lubiących rozbijać się \"na dziko\"). Polecany na letnie wycieczki lub camping. Zestaw prysznicowy zawiera -...
59.00zł
Ręcznik Face/Arse
Bierzesz zawsze dwa ręczniki na podróż? Ok, to dobre i higieniczne, ale zajmuje sporo miejsca. Jeśli zdarzyło Ci się jednak wziąć w podróż, czy też na plażę jeden ręcznik, odróżniałeś...
59.95zł
Trytowy Brelok
Nowe technologie trafiły także do tak prostych rzeczy jak breloczki do kluczy. Ten ułatwi Ci znalezienie kluczy, czy innych przedmiotów, do których go przypniesz. Wypełniony fluorescencyjnym gazem...
64.95zł
Masująca Poduszka dla Podróżnika
Poduszka dla podróżnika z funkcją wibrującego masażu