Potworna Chochla Nessie

64.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie Ministerstwo Gadżetów ▶
Nawet chochla kuchenna może sprawić, że na twarzy pojawi się uśmiech. Designerzy znanej firmy OTOTO Design Ltd. wpadli na ciekawy, oryginalny i śmieszny pomysł, aby chochla do zupy nie była nudna. Zaprojektowali ją na kształt potwora z jeziora Loch Ness.

Ta śmieszna i ciekawa łyżka do zupy wykonana jest z wzmocnionego nylonu, materiału, który oczywiście bezpiecznie może kontraktować się z żywnością. Można ją myć w zmywarce. Nie należy używać w kuchence mikrofalowej (ale po co :) ). Wymiary: 25x11x8 cm.

Dla kogo ten prezent
Chochla do zupy Nessie, będzie świetnym i śmiesznym prezentem do kuchni dla wszystkich lubiących gotować. Można ją podarować np. na parapetówkę lub z innej okazji.

Tagi: kuchnia, parapetowka
 
Podobne produkty:
89.99zł
All I want for Christmas - Dwa Grawerowane Kieliszki do wina
Wyobraź sobie romantyczny, zimowy, gdzieś w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, wieczór przy świecach i winie z ukochaną/ukochanym. Czy nie byłoby fajnie żeby wszystko było wyjątkowe - nawet...
49.00zł
Gigantyczny kieliszek do wina
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
39.00zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea
Śmieszny zaparzacz do herbaty Mr. Tea.
39.95zł
Parzydełko do Herbaty Mr Tea
Zaparzacz do herbaty w kształcie leniwego ludzika. Zaparzanie herbaty nie musi być nudne, klasyczne, metalowe parzydełka odstaw do lamusa i ciesz się silikonowymi, śmiesznymi pojemniczkami do parzenia....
39.99zł
Śmieszny Zaparzacz Herbaty
Taki śmieszny zaparzacz do herbaty w kształcie manata, poprawi nastrój przy śniadaniu każdego zaspanego dzieciaka.
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.