Pikselowe rękawice

59.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie 4Gift.pl ▶
Rozpikselowane rękawice kuchenne będą śmiesznym i ciekawym, drobnym prezentem do kuchni dla wszystkich lubiących gotować. Jeśli jeszcze obdarowywany pamięta pierwsze komputery osobiste: Spectrum, Amiga, Commodore i gry na nich, łza może mu się w oku zakręcić.

Rękawice wykonane są w 100% z grubej bawełny świetnie zabezpieczającej przed gorącem. W zestawie znajdują się dwie rękawice o rozmiarze uniwersalnym pasującym na każdą dłoń (wymiar zewnętrzny 28x28 cm)

Dla kogo ten prezent
Pikselowe rękawice będą fajnym prezentem dla wszystkich lubiących gotować i piec, pamiętających czasy pierwszych komputerów osobistych.

Tagi: kuchnia
 
Podobne produkty:
89.99zł
All I want for Christmas - Dwa Grawerowane Kieliszki do wina
Wyobraź sobie romantyczny, zimowy, gdzieś w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, wieczór przy świecach i winie z ukochaną/ukochanym. Czy nie byłoby fajnie żeby wszystko było wyjątkowe - nawet...
49.00zł
Gigantyczny kieliszek do wina
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
39.00zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea
Śmieszny zaparzacz do herbaty Mr. Tea.
39.95zł
Parzydełko do Herbaty Mr Tea
Zaparzacz do herbaty w kształcie leniwego ludzika. Zaparzanie herbaty nie musi być nudne, klasyczne, metalowe parzydełka odstaw do lamusa i ciesz się silikonowymi, śmiesznymi pojemniczkami do parzenia....
39.99zł
Śmieszny Zaparzacz Herbaty
Taki śmieszny zaparzacz do herbaty w kształcie manata, poprawi nastrój przy śniadaniu każdego zaspanego dzieciaka.
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.