Kość do Gotowania Przypraw Pulke

49.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie Ministerstwo Gadżetów ▶
Na pewno każdemu z Was zdarzyło się kiedyś, jedząc zupę, rozgryźć pieprz, ziele angielskie, kawałek papryki lub natrafić na listek laurowy. Ci co gotują, wiedzą, że czasem nie jest pożądane aby w zupie pływały rozgotowane kawałki przypraw, ziół itd. Jest na to rozwiązanie - zioła i inne przyprawy należy gotować w Kości na Przyprawy. Taka Kość przyda się w każdej kuchni.

Kość na Przyprawy Pulke, oryginalny produkt firmy OTOTO Design Ltd. ,wykonana jest z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Ma wymiary 14x8x6 cm. Można ją bezproblemowo myć w zmywarce.

Dla kogo taki prezent
Ładnie zaprojektowana Kość na Przyprawy będzie ciekawym, przydatnym, sympatycznym drobnym prezentem do kuchni dla każdego lubiącego gotować. Można go podarować np. na parapetówkę.

Tagi: kuchnia, parapetowka, przyprawy
 
Podobne produkty:
89.99zł
All I want for Christmas - Dwa Grawerowane Kieliszki do wina
Wyobraź sobie romantyczny, zimowy, gdzieś w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, wieczór przy świecach i winie z ukochaną/ukochanym. Czy nie byłoby fajnie żeby wszystko było wyjątkowe - nawet...
49.00zł
Gigantyczny kieliszek do wina
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
39.00zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea
Śmieszny zaparzacz do herbaty Mr. Tea.
39.95zł
Parzydełko do Herbaty Mr Tea
Zaparzacz do herbaty w kształcie leniwego ludzika. Zaparzanie herbaty nie musi być nudne, klasyczne, metalowe parzydełka odstaw do lamusa i ciesz się silikonowymi, śmiesznymi pojemniczkami do parzenia....
39.99zł
Śmieszny Zaparzacz Herbaty
Taki śmieszny zaparzacz do herbaty w kształcie manata, poprawi nastrój przy śniadaniu każdego zaspanego dzieciaka.
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.