Gra Rodzinna Twister

34.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie Ministerstwo Gadżetów ▶
Gra towarzyska Twister - świetny sposób na rozruszanie ciała, rozweselenie, zabicie nudy na imprezie, w domu, na wakacjach.
Ruchowa gra towarzyska Twister, to jedna z najbardziej popularnych gier, znana na całym świecie, tak wśród dzieci jak i dorosłych. Jest to wspaniała gra na imprezę, do przełamania pierwszych lodów, do rozruszania towarzystwa, bądź też po prostu do świetnej zabawy.

Twister w zamyśle wymyślony i zaprojektowany był dla dzieci, ale okazało się, że i dorośli złapali bakcyla i polubili tę grę.

W Twistera grać można wszędzie: w domu i na dworze. To dobra gra na plażę, do ogrodu i ogródka, na imprezę lub w gronie rodzinnym.

Twister - Zasady Gry (skrócona instrukcja)
Do gry potrzebna jest specjalna mata o wymiarach ok. 140x170 cm (ta w sklepie ma wymiary 138x168cm) oraz, w przypadku większej liczby graczy, tarcza losująca. Na macie wydrukowane są różnokolorowe koła. Na tych kołach grający stawia rękę lub nogę. Co i gdzie stawia decyduje losowanie przez zakręcenie tarczą, bądź polecenie przeciwnika. Typowe polecenie może brzmieć prawa ręka na zielone. Wygrywa ten zawodnik, który dłużej utrzyma równowagę, przegrywa ten, który upadnie albo podeprze się łokciem lub kolanem.

Dla kogo Twister na prezent
Dla wszystkich i dla każdego. Dla dzieci i dla dorosłych. Może to być fajny podarunek dla gospodarzy, którzy zapraszają na luźną imprezę (na pewno rozrusza gości).