Uciekający Budzik - Clocky

139.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie 4Gift.pl ▶
Masz kłopoty z rannym wstawaniem albo znasz jakiegoś śpiocha, który nie potrafi się dobudzić. Jeżdżący budzik to rozwiązanie problemu.
Jeżdżący Budzik - Clocky, to pomysł na kłopoty z porannym wstawaniem. Czy zdarzyło Ci się przegapić coś ważnego, bo nie wstałeś na czas, przez sen wyłączyłeś budzik? Teraz nie ma takiej możliwości. Uciekający Budzik Clocky nie pozwoli się tak łatwo wyłączyć. W momencie uruchomienia alarmu uruchamiają się także kółka, na których jest on usadowiony i budzik ucieka przed chcącym go wyłączyć.

Dzięki odpowiedniej, solidnej konstrukcji i sprytnemu oprogramowaniu, budzik potrafi jeździć po pokoju bez obawy, że coś mu się stanie. (lepiej jednak usunąć mu zawczasu z drogi delikatne przedmioty, jak np. szklanki) Odporny jest na upadki z wysokości do jednego metra więc spokojnie może czekać na wykonanie swojego zadania na szafce nocnej.

Zasilanie: baterie AAA x4 (brak w zestawie)
Wymiary: 13,5 x 9 x 9 cm.

Dla kogo ten prezent: dla śpiochów, dla osób mających problem z porannym przebudzeniem ale obdarzonych poczuciem humoru i nie bojących się eksperymentów.