Personalizowana Mapa Podróży: Świat - 50x70cm

149.99 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie MyGiftDna ▶

Mapa Podróży


Mapa Podróży Świat to unikatowy prezent na którym możesz zaznaczyć wszystkie swoje przebyte lub dopiero planowane podróże oraz umieścić nielimitowaną liczbę zdjęć. Mapę Podróży możesz wykorzystać także jako niestandardowy i bardzo oryginalny album na zdjęcia. Produkt ten jest w pełni personalizowany, co oznacza, że możesz go modyfikować według swojego uznania.


Na mapie masz możliwość zaznaczania miejsc:

  • odwiedzonych

  • planowanych

  • wymarzonych


Personalizacja


Personalizacja Mapy Podróży zajmuje tylko kilka minut. Na początek należy wybrać odpowiednią nazwę dla mapy, np. Mapa Podróży Wojtka i Ewy. W dalszej kolejności trzeba wprowadzić miejsca podróży, zdjęcia oraz opcjonalnie można zamieścić również dedykację. Nasz specjalny program do personalizacji Mapy Podróży jest bardzo łatwy w obsłudze i cały proces nie zajmuje dłużej niż 10 minut.


Wykonanie


Mapa Podróży Świat wykonana jest z papieru fotograficznego najwyższej jakości w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Czas Realizacji


Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania takiej mapy wynosi jeden dzień roboczy. Firma kurierska dostarczy Ci zamówiony przedmiot w ciągu jednego dnia od momentu jego nadania. Po otrzymaniu mapy możesz ją od razu wręczyć bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji


Mapa Podróży Świat będzie idealnym prezentem dla wszystkich fanów podróży. Dzięki takiemu podarunkowi Ty i Twoi bliscy będziecie mogli uszeregować dotychczasowe wyprawy i zaplanować nowe. Jest to niezwykle unikatowy prezent, który nie tylko sprawi radość obdarowanej osobie, ale także wywoła u niej mnóstwo wspomnień.