Gigantyczny kieliszek do wina

49.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie 4Gift.pl ▶
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
Wyśmienity prezent dla gospodarzy zapraszających na np. kolację z winem, ale może też być fajnym prezentem na inne okazje, że nie wspomnimy o parapetówce.

Pojemność kieliszka: 750ml (0,75l, czyli standardowa butelka wina)

Można z niego pić (mieści całą standardową butelkę wina), ale może służyć też jako pojemnik na np. potpourri. Na pewno postawiony gdzieś na wierzchu, czy to w kuchni, czy w salonie, przyciągnie uwagę i być może rozweseli.

Dla kogo ten prezent: dla gospodarza przyjęcia, na parapetówkę lub inną okazję (imieniny, urodziny, mikołajki, pod choinkę, ...)

Tagi: wino, kuchnia, parapetowka
 
Podobne produkty:
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.
89.00zł
Zestaw konesera wina
Elegancki zestaw dla konesera wina. W zestawie znajdują się: korkociąg, pompka próżniowa odsysająca powietrze z butelki, aerator - napowietrzacz wina, pierścień na butelkę. Korkociąg - wiadomo...
24.00zł
Zakochany zestaw do wina
Korkociąg i zatyczka z romantycznym motywem serca. Praktyczny zestaw do wina uświetni każdą okazję, czy to Walentynki
15.95zł
Elegancki Termometr do Wina
Na prawie każdej butelce wina mamy podaną temperaturę serwowania, ale skąd wiedzieć jaką aktualnie temperaturę ma wino w naszej butelce?. Ten elegancki termometr do wina wykonany ze stali szlachetnej...
24.00zł
Diamentowe korki do wina
Sprzęt AGD którym zachwyciłaby się nawet Marilyn Monroe. Wyjątkowe stopery do wina w kształcie diamentów, wraz z butelką dobrego wina uświetnią każdą okazję.
15.95zł
Termometr do Wina
Doskonały prezent dla koneserów wina. Zadbaj, aby Twój ulubiony trunek zawsze był podany w odpowiedniej temperaturze. Na termometrze znajduje się zakres temperatur dla najbardziej popularnych eleganckich...