Flyboard we Wrocławiu + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł

199.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie Prezent Życia ▶
Kupon na ekstremalną atrakcję wodno-sportową jaką jest Flyboard (co to jest, zobacz niżej). 15 minutowe latanie nad wodą, to przeżycie, które uczestnik zapamięta na pewno bardzo długo.

Niniejszy kupon można zrealizować we Wrocławiu na kąpielisku Glinianki przy ulicu Kosmonautów.

W ramach kuponu organizator zapewnia 15 minut lotu i szkolenie.

Niniejsza atrakcja realizowana jest sezonowo, zależnie od pogody. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany zarezerwowanego terminu z powodu złych warunków atmosferycznych. Rezerwacji należy dokonywać na min. 7 dni przed planowaną realizacją.

Liczba uczestników: 1 osoba
Miejsce: Wrocław - kąpielisko Glinianki, ul Kosmonautów.


Dla kogo ten prezent
Kupon na Flyboard to wyśmienity prezent dla wszystkich pasjonujących się wodnymi sportami ekstremalnymi, mieszkających lub przebywających we Wrocławiu lub okolicach Wrocławia.

Co to jest Flyboard
Flyboard® jest nowatorskim sportem wodnym, który cieszy się rosnącą popularnością w Polsce i na świecie. Powietrzne ewolucje, skoki nad wodą oraz bardzo szybkie pływanie przyciągają rzesze fanów.

Jak działa Flyboard
Flyboard® działa dzięki specjalnemu urządzeniu, które pod wpływem silnych strumieni wody może unosić nas w górę, podrzucać w powietrze lub zanurzać w wodzie. Całość napędzana jest turbiną skutera wodnego, do którego podłączony jest osiemnastometrowy wąż zasysający wodę. Podstawowy napęd zainstalowany jest pod nogami. Flyboard® to propozycja dla osób, poszukujących nowych wrażeń i emocji! Będzie to niezapomniane przeżycie, które da Ci prawdziwy zastrzyk adrenaliny!

Tagi: flyboard, sport
 
Podobne produkty:
238.00zł
Flyboard dla dwojga - Flyboard® z nagraniem - Warszawa - 10 minut + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł
Kupon dla dwóch osób na nowatorską atrakcję wodno-sportową jaką jest Flyboard (co to jest, patrz niżej). 10 minutowe latanie nad wodą, to przeżycie, które będzie zapamiętane na długo. Niniejszy...
199.00zł
Flyboard w Katowicach + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł
Kupon na nowatorską atrakcję ekstremalno-sportową jaką jest Flyboard (jeśli nie wiesz co to jest popatrz niżej). 15 minutowe latanie ekstremalne nad wodą , to przeżycie, które zapamiętasz na...
360.00zł
Flyboard dla dwojga w Poznaniu + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł
Kupon dla pary na ekstremalną atrakcję wodno-sportową jaką jest Flyboard (co to jest, zobacz niżej). Czas trwania 30 minut. Kupon można zrealizować w Poznaniu Krzyżownikach na jeziorze Kierskim,...
79.00zł
Ręcznik sportowy Szybkoschnący Dr. Bacty
Ręczniki szybkoschnące to wspaniały prezent dla wszystkich sportowców i turystów. Schną 10x szybciej niż zwykłe i wchłaniają 3 x więcej wody.
89.95zł
Gra na Prezent - Crossbocia
Gra crossbocia to prawie klasyczne bule z tą różnicą, że kule zrobione są materiału wypełnionego miękkimi granulkami.
238.00zł
Flyboard dla dwojga - Flyboard® z nagraniem - Warszawa - 10 minut + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł
Kupon dla dwóch osób na nowatorską atrakcję wodno-sportową jaką jest Flyboard (co to jest, patrz niżej). 10 minutowe latanie nad wodą, to przeżycie, które będzie zapamiętane na długo. Niniejszy...