Flyboard w Katowicach + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł

199.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie Prezent Życia ▶
Kupon na nowatorską atrakcję ekstremalno-sportową jaką jest Flyboard (jeśli nie wiesz co to jest popatrz niżej). 15 minutowe latanie ekstremalne nad wodą , to przeżycie, które zapamiętasz na długo.

Niniejszy kupon zrealizować można na terenie Wake-Parku Stawiki w Dąbrowie Górniczej (Stawiki)

W ramach kuponu organizator zapewnia 15 minut lotu dla jednej osoby + szkolenie.

Kupon można zrealizować w dniach kiedy panuje odpowiednia pogoda (temp. wody min. 15 st C., temp. powietrza min. 20st C). Wymagana jest rezerwacja miejsca na co najmniej 7 dni wcześniej. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych organizator może przełożyć termin realizacji.

Dla kogo ten prezent
Kupon na Flyboard będzie wyśmienitym prezentem dla wszystkich lubiących sporty ekstremalne i mocne, niezapomniane przeżycia mieszkającego w okolicach Dąbrowy Górniczej, Katowic.

Co to jest Flyboard
Flyboard® jest nowatorskim sportem wodnym, który cieszy się rosnącą popularnością w Polsce i na świecie. Powietrzne ewolucje, skoki nad wodą oraz bardzo szybkie pływanie przyciągają rzesze fanów.

Jak działa Flyboard
Flyboard® działa dzięki specjalnemu urządzeniu, które pod wpływem silnych strumieni wody może unosić nas w górę, podrzucać w powietrze lub zanurzać w wodzie. Całość napędzana jest turbiną skutera wodnego, do którego podłączony jest osiemnastometrowy wąż zasysający wodę. Podstawowy napęd zainstalowany jest pod nogami. Flyboard® to propozycja dla osób, poszukujących nowych wrażeń i emocji! Będzie to niezapomniane przeżycie, które da Ci prawdziwy zastrzyk adrenaliny!

Tagi: sport, flyboard
 
Podobne produkty:
79.00zł
Ręcznik sportowy Szybkoschnący Dr. Bacty
Ręczniki szybkoschnące to wspaniały prezent dla wszystkich sportowców i turystów. Schną 10x szybciej niż zwykłe i wchłaniają 3 x więcej wody.
89.95zł
Gra na Prezent - Crossbocia
Gra crossbocia to prawie klasyczne bule z tą różnicą, że kule zrobione są materiału wypełnionego miękkimi granulkami.
238.00zł
Flyboard dla dwojga - Flyboard® z nagraniem - Warszawa - 10 minut + zniżki na kursy sportowe o wartości 200 zł
Kupon dla dwóch osób na nowatorską atrakcję wodno-sportową jaką jest Flyboard (co to jest, patrz niżej). 10 minutowe latanie nad wodą, to przeżycie, które będzie zapamiętane na długo. Niniejszy...
2099.00zł
Poweriser - Siedmiomilowe Buty?
Siedmiomilowe buty przestały być elementem bajkowym. No ... może siedem mil to przesada :)
499.95zł
Terenowe Wrotki Skorpion
Wrotki Terenowe Skorpion dostępne są w dwóch rodzajach: Quadline Street wrotki do jazdy w mieście (wymagają w miarę równego podłoża), posiadają: kółka o średnicy 10cm, gumowy hamulec przy...
499.95zł
Terenowe Wrotki Skorpion
Wrotki Skorpion do jazdy po mieście albo w terenie. Duże kółka i solidne wykonanie powodują, że łatwo w nich jeździć po jezdniach, chodnikach lub w terenie, np. po trawie. Wrotki Skorpion umożliwiają...