Facebookowe magnesy na lodówkę

54.00 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie 4Gift.pl ▶
Magnesy na lodówkę w kształcie elementów Facebooka. W zestawie znajduje się 12 magnesów wraz ze zmywalnym flamastrem, co umożliwia zostawienie informacji lub zapisanie sobie przypomnienia. W odróżnieniu od innych magnesów nie wymagają dodatkowych kartek papieru.

Magnesiki przypominają swoim wyglądem angielskiej wersji okienka Facebooka, są to:
Mój profil (My Profile), Status (Status), Komentarz (Comment) x 2, Znajomi (Friends), Zdjęcia (Photos), Zdarzenia (Events), Notatki (Notes), Lubię to (Like), Nie lubię (Dislike), Posty na tablicach (Wall Posts) x 2.

Dla kogo ten prezent Magnesy te nadają się na prezent dla wszystkich, którzy komunikują się za pomocą notatek na lodówce. Można je podarować np. na parapetówkę lub z każdej innej okazji.

Tagi: kuchnia, facebook, parapetowka
 
Podobne produkty:
89.99zł
All I want for Christmas - Dwa Grawerowane Kieliszki do wina
Wyobraź sobie romantyczny, zimowy, gdzieś w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, wieczór przy świecach i winie z ukochaną/ukochanym. Czy nie byłoby fajnie żeby wszystko było wyjątkowe - nawet...
49.00zł
Gigantyczny kieliszek do wina
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
39.00zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea
Śmieszny zaparzacz do herbaty Mr. Tea.
39.95zł
Parzydełko do Herbaty Mr Tea
Zaparzacz do herbaty w kształcie leniwego ludzika. Zaparzanie herbaty nie musi być nudne, klasyczne, metalowe parzydełka odstaw do lamusa i ciesz się silikonowymi, śmiesznymi pojemniczkami do parzenia....
39.99zł
Śmieszny Zaparzacz Herbaty
Taki śmieszny zaparzacz do herbaty w kształcie manata, poprawi nastrój przy śniadaniu każdego zaspanego dzieciaka.
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.