Elegancki Termometr do Wina

15.95 PLN
Więcej szczegółów znajdziesz w sklepie:

Kup w sklepie TakaPaka.pl ▶
Na prawie każdej butelce wina mamy podaną temperaturę serwowania, ale skąd wiedzieć jaką aktualnie temperaturę ma wino w naszej butelce?.

Ten elegancki termometr do wina wykonany ze stali szlachetnej w kształcie cienkiej opaski zakładanej na butelkę, pomoże nam określić w szybki sposób temperaturę serwowanego trunku. Dodatkowo na termometrze znajduje się lista popularnych trunków wraz z zakresem temperatur, w których powinny być serwowane.

Dla kogo ten prezent
Dzięki niskiej cenie i ciekawemu wyglądowi, taki termometr do wina będzie fajnym, drobnym podarunkiem dla każdego lubiącego wypić sobie lampkę wina lub troszkę więcej.

Tagi: wino
 
Podobne produkty:
49.00zł
Gigantyczny kieliszek do wina
Ogromny kieliszek do wina, który pomieści całą butelkę. Może też służyć jako pojemnik na np. potpourri
119.00zł
Aerator (Napowietrzacz) do Wina
Dobre czerwone wino przed wypiciem powinno trochę pooddychać. Dzięki aeratorowi już nie będziesz musiał otwierać butelki sporo wcześniej przed spożyciem.
89.00zł
Zestaw konesera wina
Elegancki zestaw dla konesera wina. W zestawie znajdują się: korkociąg, pompka próżniowa odsysająca powietrze z butelki, aerator - napowietrzacz wina, pierścień na butelkę. Korkociąg - wiadomo...
24.00zł
Zakochany zestaw do wina
Korkociąg i zatyczka z romantycznym motywem serca. Praktyczny zestaw do wina uświetni każdą okazję, czy to Walentynki
24.00zł
Diamentowe korki do wina
Sprzęt AGD którym zachwyciłaby się nawet Marilyn Monroe. Wyjątkowe stopery do wina w kształcie diamentów, wraz z butelką dobrego wina uświetnią każdą okazję.
15.95zł
Termometr do Wina
Doskonały prezent dla koneserów wina. Zadbaj, aby Twój ulubiony trunek zawsze był podany w odpowiedniej temperaturze. Na termometrze znajduje się zakres temperatur dla najbardziej popularnych eleganckich...